Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  DVD a Blu-ray filmy  >  Blu-ray filmy  >  Království (Kingdom) Blu-ray

Království (Kingdom) Blu-ray

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Režisér Pieter Berg má za úkol v Rijádu najít a zlikvidovat jednu z klíčových buňek džihádu, která má na svědomí nedávný útok na Američany pracující v Saudské Arábii. Musí se potýkat nejen se svým nelehkým úkolem, ale i s místními zákonodárnými jednotkami, jež nejsou takovým přínosem jak se zprvu zdálo. Fleury a jeho tým postupně odkrývají pravdu týkající se skutečné příčiny útoku a ta je mnohem ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Království (Kingdom) Blu-ray

Popis Království (Kingdom) Blu-ray

Obrazkove-povleceni.cz píše:

Plážovou osušku využijete v koupelně, na pláži i u bazénu. Pestrobarevná osuška dětem zpříjemni letní radovánky u vody.
Plážová osuška Frozen se vyrábí v rozměru 70x140 cm.
Plážová osuška je vyrobena z příjemné a savé 100% Bavlny-froté.

4home.cz píše:

Jemný polštářek z mikrovlákna s oblíbenými hrdiny pohádky Ledové království. Skvělý kamarád na cesty i do dětského pokoje. Vaše děti tak mohou mít svého oblíbeného hrdinu vždy u sebe. Polštářek je velmi jemný a příjemný na dotek, hebké mikrovlákno je šetrné k dětské pokožce.

FilmNaDVD.cz píše:

Držitelé Oscara®* Jamie Foxx (Collateral) a Chris Cooper (Americká krása) se společně s Jennifer Garner (Daredevil) a Jasonem Batemanem (Sejmi eso) představují v hlavních rolích tohoto napínavého akčního thrilleru. Tým elitních agentů FBI cestuje do Saudské Arábie, aby tu vyřešil brutální masovou vraždu a dopadl atentátníka dříve, než znovu udeří. Agenti se v prostředí, kde nemohou nikomu věřit, ocitají pod těžkou palbou a nezbývá jim, než se spojit s jejich saudskými protějšky. Nezvyklí spojenci postupně odhalují tajemství krutého zločinu a zároveň se stávají účastníky konfl iktu, který jim nejspíš přinese smrt.
Režie: Peter Berg
Hrají: Jennifer Garner, Jamie Foxx
Bonusy: Exkluzivně na Blu-ray Rozšiřte možnosti filmu a vytvořte si vlastní HI-DEF zážitek PŘEHLED MISÍ Ponořte se při sledováí filmu do přehledu misí, které obsahujé poznímky o vyšetřování vysvětlující pozadí příběhu. PŘEHLED MISÍ: V AKCI Sledujte rychlé a zběsilé akce pomocí moderní 3D technologie. PŘEDSTAVENÍ POSTAV: VÝBUCH BYTU Čtyři různé filmy o filmu, které sledujé natáčení napínavé scény výbuchu bytu očima jednotlivých hlavních postav. OBRAZ V OBRAZE HI-DEF BONUSY Vynechané scény Historie Království: interaktivní časová osa DALŠÍ BONUSY Komentář režiséra Petera Berga Příprava scény na dálnici Tvorba Království ... a mnohem víc!
Zvuk: 5.1 čeština, 5.1 angličtina, 5.1 maďarština, 5.1 polština, 5.1 portugalština, 5.1 ruština, 5.1 turečtina
Titulky: čeština, angličtina, chorvatština, islandština, maďarština, polština, rumunština, slovinština, turečtina
Délka filmu: 110 min

DVDpremiery.cz píše:

Mají pět dnů na to, aby dostali vraha, který se nebojí zemřít! Tým elitních agentů FBI cestuje do Saudské Arábie, aby tu vyřešil brutální masovou vraždu a dopadl atentátníka dříve, než znovu udeří. Agenti se v prostředí, kde nemohou nikomu věřit, ocitají pod těžkou palbou a nezbývá jim, než se spojit s jejich saudskými protějšky. Nezvyklí spojenci postupně odhalují tajemství krutého zločinu a zároveň se stávají účastníky konfliktu, který jim nejspíš přinese smrt.Exkluzivně na Blu-Ray: Přehled misí - Ponořte se při sledováni filmu do přehledu misí, které obsahují poznámky o vyšetřováni vysvětlující pozadí příběhu . Přehled misí: v akci - Sledujte rychle a zběsile akce pomoci moderni 3D technologie. Představení postav: výbuch bytu - Čtyři různé filmy o filmu, které sledují natáčeni napínavé scény výbuchu bytu očima jednotlivých hlavních postav. Obraz v obraze

povlečemevás.cz píše:

Povlečení je vyrobené z jemného a kvalitního materiálu a dětem se v něm bude pohodlně spát.Dopřejte Vašim dětem jejich oblíbené kamarády i na povlečení.Povlečení se stane i skvělým doplňkem do dětského pokojeMateriál: 100% bavlna, která je pro své vlastnosti velice oblíbená. Rozměry: peřina 140x200 + polštář 70x90 cm.Zapínání: zip.Zdravotně nezávadné (Oeko-Tex certifikát)

Parametry Království (Kingdom) Blu-ray

Žánr Drama

Podobné produkty

Podobné fráze: