Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Digitální fotoaparáty - příslušenství  >  Blesky a příslušenství  >  Blesky  >  Yongnuo YN565EX pro Cano

Yongnuo YN565EX pro Canon

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 750 Kč
Externí blesk YONGNUO YN565EX Speedlite GN58, TTL Canon Výkonný externí systémový blesk YN-565EX, se směrným číslem 58 (ISO100 , 105mm) a podporou TTL, značky Yongnuo konstrukčně vychází z blesku Canon 580EX II. Design a funkce blesků jsou velice podobné a YN-565EX v některých aspektech dokonce 580EX II předčí. Nedisponuje však vysokorychlostní synchronizací jako 580EX II. Velkou výhodou je ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Yongnuo YN565EX pro Canon

Popis Yongnuo YN565EX pro Canon

Externí blesk YONGNUO YN565EX Speedlite GN58, TTL Canon
Výkonný externí systémový blesk YN-565EX, se směrným číslem 58 (ISO100 , 105mm) a podporou TTL, značky Yongnuo konstrukčně vychází z blesku Canon 580EX II. Design a funkce blesků jsou velice podobné a YN-565EX v některých aspektech dokonce 580EX II předčí. Nedisponuje však vysokorychlostní synchronizací jako 580EX II.
Velkou výhodou je nabídka pokročilých funkcí v TTL módu, bezdrátové odpalování, multi mód, plná podpora funkcí TTL FEC, TTL FEB, synchronizace na druhou lamelu,…
Blesk se vyznačuje rychlým dobíjením, 3 až 5 sekund pro nabití blesku na plný výkon. Nabíjení lze výrazně urychlit pomocí externího napájecího zdroje (třeba YONGNUO SF-18C).
Automatický i manuální zoom pokrývají rozsah 24 až 105mm. Blesk je vhodný jak pro full-frame tak pro běžné digitální zrcadlové fotoaparáty. Systém ochrany proti přehřátí i systém pro šetření baterií ocení nejeden fotograf.

Hlavní výhody tohoto blesku:
* Plná kompatibilita s fotoaparáty Canon (E-TTL / E-TTL II).
* Podpora bezdrátového TTL – Canon wireless E-TTL.
* Automatický zoom od 24 do 105mm.
* Přehledný a dobře čitelný displej s možností podsvícení.
* Korekce expozice FEC.
* Regulace výkonu až o 8 clonových čísel ( 1/1 – 1/128) s možností korekcí EV.
* Možnost užití externího napájení a docílení tak rychlejšího nabíjení blesku.
* Podpora kontinuálního focení při nižších výkonech blesku. Pokud blesk nastavíte pod 1/8 výkonu, můžete tak docílit podpory (rychlosti nabíjení) až pro 8FPS při kontinuálním snímání.
* Propracovaný úsporný mód. Při aktivovaném úsporném režimu se blesk vypíná rychleji než v běžném režimu. Systém hlídá stav baterií.
* Ochrana proti přehřátí blesku. Systém hlídá teplotu hlavy a elektroniky a v případě hrozícího přehřátí, se blesk zablokuje (vypne) a chladne přibližně 3minuty, než je možné blesk opětovně používat.

...

Parametry Yongnuo YN565EX pro Canon

Výrobce Yongnuo

Podobné produkty

Podobné fráze: