Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Biopotraviny  >  bio nebio Muscovado přírodní třtinový cukr 500

bio nebio Muscovado přírodní třtinový cukr 500g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Přírodní třtinový cukr Muscovado 500g Má jemné hnědé krystalky a výbornou plnou chuť, která ovlivní chuť konečného pokrmu. Díky vyššímu obsahu melasy oproti světlejší demeraře a surovému cukru není úplně sypký. Díky zbytkové třtinové melase obsahuje přírodní cukr důležité minerální látky. Cukr obsahuje stopová množství dalších minerálů: zinku, chromu atd. Využití: Právě muscovado se hodí nejlépe ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro bio nebio Muscovado přírodní třtinový cukr 500g

Popis bio nebio Muscovado přírodní třtinový cukr 500g

Biosféra.cz píše:

Má jemné hnědé krystalky a výbornou plnou chuť, která ovlivní chuť konečného pokrmu. Díky vyššímu obsahu melasy oproti světlejší demeraře a surovému cukru není úplně sypký. Díky zbytkové třtinové melase obsahuje přírodní cukr důležité minerální látky. Cukr obsahuje stopová množství dalších minerálů: zinku, chromu atd. Využití: Právě muscovado se hodí nejlépe do indických, thajských, latinskoamerických a dalších orientálních pokrmů . Používá se také do koktejlů a dá se mlsat i samotný. Nahradíme-li muscovadem bílý cukr v bábovce, dortovém těstě, sušenkách a dalších klasických receptech, získá výsledný pokrm příjemnou jinou chuť. Obsah: 500 g Země původu: Mauritius Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 1683 kJ/396 kcalTuky 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 99 g z toho cukry 99 g Vláknina 0 g Bílkoviny 0 g Sůl 0,05 g Vápník 84 mg (10 % DDD) Hořčík 20 mg (6,5 % DDD) Draslík 500 mg (14 % DDD) Železo 1,5 mg (11 % DDD)

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Má jemné hnědé krystalky a výbornou plnou chuť, která ovlivní chuť konečného pokrmu. Díky vyššímu obsahu melasy oproti světlejší demeraře a surovému cukru není úplně sypký.
Použití:
Právě muscovado se hodí nejlépe do indických, thajských, latinskoamerických a dalších orientálních pokrmů. Používá se také do koktejlů a dá se mlsat i samotný. Nahradíme-li muscovadem bílý cukr v bábovce, dortovém těstě, sušenkách a dalších klasických receptech, získá výsledný pokrm příjemnou jinou chuť.
Nutriční hodnoty ve 100 g:
Energie: 1683 kJ/396 kcal; Sacharidy: 99 g – z toho cukry 99 g; Bílkoviny:
DDD - denní doporučená dávka neboli referenční hodnota příjmu
Balení:
500 g
Skladování:
Skladujte v suchu.
Země původu:
Mauritius

Trendy-shop.cz píše:

Bio nebio s. r. o. Muscovado přírodní třtinový cukr 500g, Má jemné hnědé krystalky a výbornou plnou chuť, která ovlivní chuť konečného pokrmu. Díky vyššímu obsahu melasy oproti světlejší demeraře a surovému cukru není úplně sypký. Díky zbytkové třtinové melase obsahuje přírodní cukr důležité minerální látky. Cukr obsahuje stopová množství dalších minerálů:

Parametry bio nebio Muscovado přírodní třtinový cukr 500g

Výrobce Bio Nebio

Podobné produkty

Podobné fráze: