Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní bazény, chemie a příslušenství  >  Bazény  >  Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m (kartušová filtrace)

Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m (kartušová filtrace)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 149 Kč
Porovnat 14 obchodů
Produkt Bazén Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m včetně kartušové filtrace výrobce: Marimex

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m (kartušová filtrace)

Popis Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m (kartušová filtrace)

Nakupka.cz píše:

Produkt Bazén Marimex Tampa 3, 05 x 0, 76 m s kartušovou filtrací, 10340014 zařazený v: Zahradní bazény > Bazény > Nafukovací bazény, Objednací kód: ZA-1060, výrobce: Marimex, výška: 76 cm, šířka: 305 cm, filtrace: kartušová, výkon filtrace: 1 m3/h, tvar bazénu: kruh, schůdky: Ne, objem: 3853 l

Superdiskont.cz píše:

Bazén Tampa 3,05x0,76 m s kartušovou filtracíObjednejte si bazén Tampa, který je díky absenci kovových částí bezpečný bazén pro rodiny s malými dětmi. Bazény Tampa patří mezi nejpopulárnější nadzemní bazény v ČR. Mezi jeho hlavní výhody patří nízká cena a skladnost. U bazénu stačí pouze nafouknout horní límec a stoupající sloup vody bazén sám postaví. O bazén Tampa se nemusíte starat během zimy, jednoduše jej složíte. K tomuto bazénu lze připojit i pískovou filtraci. Doporučujeme vám pískovou filtraci ProStar 4. Barva modrá Bazén s kartušovou filtrací Celkový objem vody v bazénu 3,8m3 Hloubka vody 0,6m Hmotnost 11kg Konstrukce samonosný bazén Krycí plachta součástí balení ne Modelová řada bazény tampa Ostatní vybavení hadice pro připojení filtrace Podložka součástí balení ne Poznámka k filtraci m1; s filtrační vložkou Průměr bazénu 3,05m Rozměry balení 41 x 30 x 39cm Schůdky součástí balení ne Skimmer součástí balení ne Tvar bazénu osmiúhelník Typ bazénu 3,05 x 0,76 m., kruh Výkon filtrace 2m3/hod. Výška bazénu 0,76m Výška hladiny cca o 15 cm menší než výška bazénu

Electro World s.r.o. píše:

Bazén Tampa je díky absenci kovových částí bezpečný bazén pro rodiny s malými dětmi. U bazénu Tampa stačí nafouknout horní límec a stoupající sloup vody bazén sám postaví. Bazén je skládatelný, takže po skončení sezóny jednoduše vypustíte vodu a bazén složíte.

MALL.CZ píše:

Malý bazén Tampa 3,05 s kartušovou filtrací. U bazénu stačí pouze nafouknout horní límec a stoupající sloup vody bazén sám postaví. Díky své konstrukci je ideální pro rodiny s malými dětmi.

Digiboss.cz píše:

Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m 10340014 s kartušovou filtrací najdte na Digiboss.cz. Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m 10340014 s kartušovou filtrací nabízíme i na splátky. Patří mezi nejpopulárnější nadzemní bazény v ČR. Nemá žádné kovové části, proto je bezpečný pro děti i dospělé. Hlavní výhodou je nízká cena a pohodlná skladnost. Při stavbě stačí pouze nafouknout horní límec a stoupající vodní sloup bazén postaví sám. Bazén Tampa přes zimu nevyžaduje žádnou údržbu, na podzim se jednoduše složí.
K tomuto bazénu je možné připojit i pískovou filtraci.
Průměr bazénu: 3,05Výška bazénu (m): 0,76Hloubka vody (m): 0,6Celkový objem vody bazénu: 3,8
Váha balení 11 kgRozměry balení 41 x 30 x 39 cm....

KASA.cz píše:

Nadzemní bazén Tampa pro povrchovou montáž je vyroben z trojvrstvého PVC s nafukovacím horním límcem. Stačí pouze nafouknout horní límec a bazén napustit vodou. Stoupající sloup vody bazén Tampa sám postaví. Vypouštění zajišťuje vypouštěcí ventil. K bazénu Tampa doporučujeme: geotextilní podložku pod bazén, která zabraňuje poškození bazénové fólie jako jsou plísně, protržení nebo prorůstání trávy. Pokládá se na naprosto rovnou prosátou zeminu nebo písek. Důležitá je i krycí plachta, která zabrání spadu nečistot do bazénu.
Dále si můžete vybrat ze široké škály příslušenství, např: elektrický ohřev vhodný pro bazény s kartušovou filtrací, solární ohřev pro napojení na pískovou filtraci, solární plachta udržuje teplotu vody v bazénu a zabraňuje odpařování chemických prostředků z vody (používá se bublinkami dolů),teploměry různých tvarů a velikostí, plovák na chlorové tablety a testry na složení vody, chemické přípravky na udržování čisté a nezávadné vody z řady AquaMar a Blue One, různé síťky ke sběru nečistot ze dna nebo hladiny bazénu, ruční vysavače SPA VAC a Magic Vac, různé sety příslušenství, pumpu na nafouknutí horního dílu bazénu.
Díky své pružné konstrukci jsou bazény Tampa vhodné pro rodiny s dětmi. Upoutá svou jednoduchou montáží bez velkých stavebních úprav a nízkou cenou. Bazény nadzemní značky Tampa nabízíme s kartušovou i pískovou filtrací. Nadzemní bazény - Tampa jsou v kartonovém balení a jsou nejoblíbenějšími nadzemními bazény na českém trhu.

H-sportfitness.cz píše:

Bazén Tampa se řadí mezi nejprodávanější a nejoblíbenější bazény v České republice. Koupání ve vlastním bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Tampa je nízká cena, snadná údržba i rychlé zprovoznění.

Tipa.eu píše:

Bazén Tampa se řadí mezi nejprodávanější a nejoblíbenější bazény v České republice. Koupání ve vlastním bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Tampa je nízká cena, snadná údržba i rychlé zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, nafouknout horní límec a začít napouštět vodu. Stoupající voda sama bazén postaví. Od vybalení bazénu můžete do 10 minut napouštět vodu. Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou. Pro snadné nafouknutí doporučujeme zakoupit ruční či elektrickou pumpu.Bazénová folie:Laminovaná folie bazénu Tampa je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla nafukovacího prstence je 0,27 mm, podlahy 0,25 mm a stěny 0,5 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu. Připojení kartušové filtrace: K bazénu je dodávána kartušová filtrace o výkonu 1,25 m3/hod., včetně hadic, spojovacího materiálu a průchodek stěnou bazénu. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4"). K bazénu můžete také připojit pískovou filtraci. Zlepšíte tím kvalitu a rychlost filtrace. Součásti balení bazénu Tampa:- Bazén Tampa- Návod- Záslepky průchodů stěn bazénu- Kartušová filtrace - Kartušová vložka- Hadice- Instalační materiálTolerance rozměrů bazénu:Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu, objem napuštěné vody nebo nafouknutí límce. Povolená výrobní odchylka je 5 %.Vlastnosti:- Barva: Modrá- Průměr bazénu: 3,05 m- Průměr hladiny vody: 249 cm- Výška bazénu: 0,76 m- Hloubka vody: 0,6 m- Celkový objem vody v bazénu: 3,9 m3- Samonosný bazén- S kartušovou filtrací- Výkon filtrace: 1,25 m3/hod.- Kartušová + filtrační vložka + hadice pro připojení filtrace- Tvar bazénu: Mnohoúhelník- Krycí plachta součástí balení: Ne- Podložka součástí balení: Ne- Schůdky so...

www.penta.cz píše:

Bazén Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m s kartušovou filtrací patří mezi nejprodávanější bazény v ČR. Díky své pružné konstrukci jsou nadzemní bazény Tampa vhodné pro rodiny s dětmi - bez pevné konstrukce, vyšší bezpečnost.

OK ZAHRADY píše:

Patří mezi nejpopulárnější nadzemní bazény v ČR. Nemá žádné kovové části, proto je bezpečný pro děti i dospělé. Hlavní výhodou je nízká cena a pohodlná skladnost. Při stavbě stačí pouze nafouknout horní límec a stoupající vodní sloup bazén postaví sám. Barva: modrá Bazén: s kartušovou filtrací Celkový objem vody v bazénu (m3): 3,8 Hloubka vody (m): 0,6 Hmotnost (kg): 11 Konstrukce: samostatný bazén Krycí plachta součástí balení: ne Modelová řada: bazény Tampa Podložka součástí balení: ne Poznámka k filtraci: M1, s filtrační vložkou Rozměry balení (cm): 41x31x39 Průměr bazénu (m): 3,05 Skimmer součástí balení: ne Tvar bazénu: kruh Výkon filtrace (m3/hod.): 1,25 Výška bazénu (m): 0,76 Výška hladiny: cca o 15 cm menží než výška bazénu

www.spacil.cz píše:

Typ: bazénový komplet Typ konstrukce: nafukovací prstenec Tvar: mnohoúhelník Rozměr (m): 3,05 Hloubka (m): 0.76 Typ filtrace: kartušová Nadzemní bazén Tampa pro povrchovou montáž je vyroben z trojvrstvého PVC s nafukovacím horním límcem. Stačí pouze nafouknout horní límec a bazén napustit vodou. Stoupající sloup vody bazén Tampa sám postaví. Vypouštění zajišťuje vypouštěcí ventil. K bazénu Tampa doporučujeme: geotextilní podložku pod bazén, která zabraňuje poškození bazénové fólie jako jsou plísně, protržení nebo prorůstání trávy. Pokládá se na naprosto rovnou prosátou zeminu nebo písek. Důležitá je i krycí plachta, která zabrání spadu nečistot do bazénu. Dále si můžete vybrat ze široké škály příslušenství, např: elektrický ohřev vhodný pro bazény s kartušovou filtrací, solární ohřev pro napojení na pískovou filtraci, solární plachta udržuje teplotu vody v bazénu a zabraňuje odpařování chemických prostředků z vody (používá se bublinkami dolů),teploměry různých tvarů a velikostí, plovák na chlorové tablety a testry na složení vody, chemické přípravky na udržování čisté a nezávadné vody z řady AquaMar a Blue One, různé síťky ke sběru nečistot ze dna nebo hladiny bazénu, ruční vysavače SPA VAC a Magic Vac, různé sety příslušenství, pumpu na nafouknutí horního dílu bazénu. Díky své pružné konstrukci jsou bazény Tampa vhodné pro rodiny s dětmi. Upoutá svou jednoduchou montáží bez velkých stavebních úprav a nízkou cenou. Bazény nadzemní značky Tampa nabízíme s kartušovou i pískovou filtrací. Nadzemní bazény - Tampa jsou v kartonovém balení a jsou nejoblíbenějšími nadzemními bazény na českém trhu. * Nadzemní bazén Tampa je díky své konstrukci ideální pro rodiny s malými dětmi. Předností bazénu Tampa je nízká cena, snadná údržba i rychlé zprovoznění. * Bazén Tampa se řadí mezi neprodávanější a nejoblíbenější bazény v České republice. Nyní v nové podobě - s desetiúhelníkovou základnou s kruhovým límcem. * Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénov...

Parametry Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m (kartušová filtrace)

Výrobce Marimex
Rozměry 305 x 76cm
Provedení Nafukovací
Tvar bazénu Tvar vyberte podle využívání a místa umístění.
Kruhový je nejčastější, je vhodný především pro rodiny s dětmi.
Oválné se hodí na zahrady, které jsou spíše ve tvaru obdélníku.
Obdelníkový je výhodný především ve snadném použití různých doplňků.
Kruhové
Filtrace V příslušenství bazénu je filtrace buď kartuše nebo písek nebo volitelná nebo žádná. Kartušová
Materiál Ocelové plechy

Podobné produkty

Podobné fráze:

Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m (kartušová filtrace) •  nejlevnejsi marimex tampa 3 66 x 0 76 m   •  najlacnejsie marimex tampa 3 66 x 0 76 m   •  bazen marimex tampa 305 x 76 cm   •  marimex tampa 2 44 x 0 76 m 10340045   •  marimex tampa 2 44 x 0 76 m ostrava   •  marimex bazen tampa 2 44 x 0 76   •  marimex bazen tampa 3 05x0 76 m kf m1   •  bazen tampa 3 05x0 76 m bez filtrace   •  bazen tampa 3 05x0 76 m bez filtrace alza   •  marimex hawai 3 66 x 0 76 m bez filtrace   •  marimex bazen tampa 3 05x0 76m kf 10340014   •  bazen tampa 3 05x0 76 marimex 10340016   •  bazen tampa 3 05x0 76m marimex 10340014   •  marimex bazen tampa 3 05x0 76 bez prisl   •  marimex tampa 3 05x0 76 bez filtracia   •  marimex florida 3 05 0 76 m bez filtrace   •  marimex florida 3 05 x 0 91 m bez filtrace   •  marimex tampa 3 66 m x 0 91 m   •  marimex tampa 3 66 x 0 91 m 10340017   •  bazen marimex tampa 3 66 x 0 91 m   •  marimex bazen tampa 3 66 x 0 91 m   •  marimex tampa 3 66 x 0 91 m set   •  marimex tampa 3 66 x 0 91 m 10340041   •  sleva marimex tampa 3 66 x 0 91 m   •  marimex tampa 3 66 x 0 91 m 10340126   •  nejlevnejsi marimex tampa 3 05 m   •  bazen marimex tampa 3 05 m   •  najlacnejsie marimex tampa 3 05 m   •  marimex florida 3 05x0 76 bez filtrace   •  marimex bazen tampa 3 66 x 0 91   •