Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní bazény, chemie a příslušenství  >  Bazény  >  EASY SET Easy - průměr 305 cm a výška 76 cm (Kartušová filtrace)

EASY SET Easy - průměr 305 cm a výška 76 cm (Kartušová filtrace)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Bazén Intex Easy 305 x 76 cm s filtrací Bazén Intex Easy 305 x 76 cm s filtrací Bazény Easy Set udělaly revoluci na trhu domácí zábavy a umožňily téměř každé rodině nákup bazénu za rozumnou cenu. Neobvykle snadná montáž, jednoduchá údržba a bohatá škála nabízeného příslušenství rozhodly o jejich úspěchu na trhu. Udělej sobě a svému dítěti moře radosti a zábavy v zákoutí domácí zahrady. Kv...

Všechny nabídky pro EASY SET Easy - průměr 305 cm a výška 76 cm (Kartušová filtrace)

Popis EASY SET Easy - průměr 305 cm a výška 76 cm (Kartušová filtrace)

Hawaj.cz píše:

Nadzemní bazén Intex Easy Set 3,05 x 0,76 m bez filtrace a příslušenství

Samonosný nadzemní bazén pro povrchovou montáž. Vyroben z 3x zesíleného laminovaného PVC s nafukovacím horním okrajem - lemem. Stačí pouze nafouknout horní lem a bazén napustit vodou. Stoupající sloup vody se postará o zbytek a bazén se sám postaví. Vypouštění není díky vypouštěcímu ventilu žádný problém.
- Bazén je připraven k napuštění do 10 minut
- Velmi pěkné a kvalitní zpracování
- Objem bazénu 3.853 l vody při 80% napuštění
- Praktický vypouštěcí ventil
- Včetně instruktážního DVD (pouze v angličtině)
- Návod v češtině
Bazény Intex Easy Set
Bazény Easy Set je mnohem snadnější rozložit, než bazény s pevnou kovovou stěnou. Uložení bazénu mimo sezonu je tak snadné a prodlouží jeho životnost.
Zesílená konstrukce bazénů Easy Set má super pevné stěny, které jsou vyrobeny ze tří samostatných vrstev materiálu pro velké zatížení a trvanlivost: dvě vnější vrstvy z obzvlášť silného PVC jsou laminované k vnitřní vrstvě z polyesteru pro extra zesílení. Materiál se nepoškodí benzínem, olejem ani slanou vodou. Je vysoce odolný proti otěru, nárazu a slunečnímu svitu.
V tomto balení obdržíte POUZE BAZÉNOVOU FÓLII
Součástí balení není filtrace ani žádné příslušenství (tedy ani schůdky, podložka, krycí plachta, kartušová filtrace, nebo průchodky).

NEJLEVNEJSISPORT.cz píše:

Bazény Easy jsou samonosné bazény pro povrchovou montáž. Stačí pouze nafouknout horní prstenec a bazén napustit. Stoupající sloupec vody bazén sám postaví. Vypouštění zajišťuje výpustný ventil. Díky své pružné konstrukci je bazén vhodný pro rodiny s dětmi. Upoutá svou jednoduchou montáží. Součástí balení je kartušová filtrace.
Technická data:
- rozměry 305 x 76 cm
- objem bazénu při naplnění 80% - 3853 litrů
- nafukovací prstenec
- ventil pro rychlé vypuštění
- odolný vinylový povrch
- materiál PVC bez použití ftalátů
- hmotnost: 11 kg
Součásti balení:
- filtrační čerpadlo
- - napětí: 220-240 V
- - frekvence: 50/60 Hz
- - max.teplota vody: 35 stupňů C
- - příkon: 45 W
- - průtok: 2006 L
- hadice: 2 kusy

SaSynShop píše:

Bazén Intex Easy 305 x 76 cm s filtrací Bazény Easy Set udělaly revoluci na trhu domácí zábavy a umožňily téměř každé rodině nákup bazénu za rozumnou cenu.Neobvykle snadná montáž, jednoduchá údržba a ...

SPORTU píše:

Lidé, kteří se chystají pořídit si bazén, mají na něj různé nároky. Jaké jsou ty vaše? Rádi byste si koupili nadzemní prstencový bazén přiměřené ceny a dlouholeté výdrže? Volte nadzemní prstencový bazén INTEX Easy 305 x 76 cm Set.
Součástí bazénu je filtrace 220 - 240 V.
Nadzemní prstencový bazén INTEX Easy 305 x 76 cm Set vás překvapí svou jednoduchou montáží. Oteplilo se? V krátké době se už v něm můžete cachtat. Nafouknete horní prsten a napustíte ho vodou. Vypustí se jednoduše ventilem.
Bazén je ideální pro rodiny s dětmi. Vejde se do něj 3 853 litrů a je vyrobený z odolného PVC bez použití ftalátů. Síla materiálu bazénu činí 0,65 mm.
Dopřejte sobě a především svým ratolestem vodní zábavu v letních dnech. V nabídce se nezapomeňte podívat i na další bazény a jejich příslušenství.

123shop.cz píše:

Bazén 28122 Intex Easy Set 305 x 76 cm s pumpičkou Bazény Easy Set udělaly revoluci na trhu domácí zábavy a umožňily téměř každé rodině nákup bazénu za rozumnou cenu. Neobvykle snadná montáž, jednoduchá údržba a bohatá škála nabízeného příslušenství rozhodly o jejich úspěchu na trhu. Udělej sobě a svému dítěti moře radosti a zábavy v zákoutí domácí zahrady. Kvalita provedení, které zaručí bezpečnost pro Tvé nejbližší byla potvrzena četnými certifikáty a těmi se může prokázat celý sortiment Intex, týká se to rovněž přísného amerického trhu. Parametry: Rozměry: 305 x 76 cm Hmotnost výrobku: 11 kg Český návod k použití: ANO Záruka: 2 roky Pompička: ANO Naplnění vodou: 80 % Objem: 3853 L Doba montáže: 10 min Materiál: třívrstvé PVC FILTRAČNÍ ČERPADLO: 28604 Napětí: 220-240 V c+ Frekvence: 50/60 Hz Max.teplota vody: 35 stupňů C Příkon: 45 W Průtok: 2006 L Hadice: 2 kusy

Parametry EASY SET Easy - průměr 305 cm a výška 76 cm (Kartušová filtrace)

Výrobce Intex
Rozměry 305 x 76cm
Objem 3853l
Provedení Nafukovací
Filtrace V příslušenství bazénu je filtrace buď kartuše nebo písek nebo volitelná nebo žádná. Kartušová

Podobné produkty

Podobné fráze: