Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní bazény, chemie a příslušenství  >  Bazénová chemie  >  Guapex Sada pro velké bazény

Guapex Sada pro velké bazény

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Typ chemie: set bazénové chemie * Kompletní sada bezchlórové bazénové chemie pro menší bazény * Sada je určena pro všechny typy bazénů s filtrací – venkovní i zastřešené Obsahuje: * GUAA POOL – běžná polymerová dezinfekce vody a likvidace řas * GUAA POOL Shock – šoková polymerová dezinfekce při uvedení bazénu do provozu řešení problémů v průběhu sezóny zazimování bazénu * GUAA OXI – oxidace vody ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Guapex Sada pro velké bazény

Popis Guapex Sada pro velké bazény

KASA.cz píše:

Kompletní sada bezchlórové bazénové chemie pro velké bazény (nad 20m3).
Sada je určena pro všechny typy bazénů s filtrací – venkovní i zastřešené.
Voda ošetřená těmito výrobky nepáchne po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice – nezpůsobuje alergie.
Sada má výrazný účinek proti mikroorganismům a řasám a udží vodu ve Vašem bazénu kříšťálově čistou po celou sezónu.
Přípravky nepoškozují stavbu ani technologii bazénu a na rozdíl od chlorových preparátů jsou ve vodě stabilní i při vyšších teplotách vody.
Sada obsahuje:
1x GUAa POOL LARGE POOL 1 l
1x GUAa POOL SHOCK 1 l
1x GUAa POOL OXI 1,3 kg
1x GUAa POOL FLOCK 1 l
POOL LARGE POOL:
je tekutý, koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody v domácích (krytých i nekrytých) bazénech. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.
Vlastnosti: Ošetřená voda není cítit po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice. Nepoškozuje žádné materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu. Dlouhodobý efekt, pH neutrální.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - POOL LARGE POOL
ÚDAJE O NEBEZPEČNOSTI:
H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
EUH208 Obsahuje polyhexamethylen guanidinhydrochlorid. Může vyvolat alergickou reakci.
Obsahuje: Alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,165 g/100 g; méně než 5% neiontové povrchově aktivní látky,
parfémy; desinfekční prostředky
POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a
pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.
P501 Odstraňte obsah a obal jako nebezpečný odpad.

GUAa POOL SHOCK:
je tekutý, koncentrovaný přípravek pro šokovou dezinfekci bazénové vody při uvedení bazénu do provoz...

www.eleshop.cz píše:

Typ užití: udržovací Určení: komplexní údržba Báze: bezchlórová * Kompletní sada bezchlórové bazénové chemie pro velké bazény (nad 20m3). * Sada je určena pro všechny typy bazénů s filtrací – venkovní i zastřešené. * Voda ošetřená těmito výrobky nepáchne po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice – nezpůsobuje alergie. * Sada má výrazný účinek proti mikroorganismům a řasám a udží vodu ve Vašem bazénu kříšťálově čistou po celou sezónu. * Přípravky nepoškozují stavbu ani technologii bazénu a na rozdíl od chlorových preparátů jsou ve vodě stabilní i při vyšších teplotách vody. Sada obsahuje: * 1x GUAa POOL LARGE POOL 1 l * 1x GUAa POOL SHOCK 1 l * 1x GUAa POOL OXI 1,3 kg * 1x GUAa POOL FLOCK 1 l POOL LARGE POOL: * je tekutý, koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody v domácích (krytých i nekrytých) bazénech. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám. Vlastnosti: Ošetřená voda není cítit po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice. Nepoškozuje žádné materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu. Dlouhodobý efekt, pH neutrální. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - POOL LARGE POOL * ÚDAJE O NEBEZPEČNOSTI: * H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. * EUH208 Obsahuje polyhexamethylen guanidinhydrochlorid. Může vyvolat alergickou reakci. * Obsahuje: Alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,165 g/100 g; méně než 5% neiontové povrchově aktivní látky, parfémy; desinfekční prostředky POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ: * P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. * P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. * P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. * P501 Odstraňte obsah a obal jako nebezpečný odpad. GUAa POOL SHOCK: * je tekutý, koncentrovaný přípravek pro šokovou dezinfekci bazénové vody při uvedení bazénu do provozu, řešení problémů v průběhu sezóny nebo při extrémních pod...

Patro.cz píše:

Typ užití: udržovací
Určení: komplexní údržba
Báze: bezchlórová
* Kompletní sada bezchlórové bazénové chemie pro menší bazény (nad 20m3).

* Sada je určena pro všechny typy bazénů s filtrací – venkovní i zastřešené.

Obsahuje:
* GUAA-POOL (1

GUAa píše:

Sada obsahuje:
1x GUAa POOL LARGE POOL 1 l
1x GUAa POOL SHOCK 1 l
1x GUAa POOL OXI 1,3 kg
1x GUAa POOL FLOCK 1 l
LARGE POOL
je tekutý, koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody v domácích (krytých i nekrytých) bazénech. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.
Vlastnosti: Ošetřená voda není cítit po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice. Nepoškozuje žádné materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu. Dlouhodobý efekt, pH neutrální.
SHOCK
je tekutý, koncentrovaný přípravek pro šokovou dezinfekci bazénové vody při uvedení bazénu do provozu, řešení problémů v průběhu sezóny nebo při extrémních podmínkách provozu bazénu – vysoké teploty vody, velký počet koupajících, klimatické podmínky. Je vhodný pro všechny typy bazénů, s filtrací i bez filtrace, a v kombinaci s OXI zabezpečí rychlou a účinnou dezinfekci. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám. Lze použít i pro zazimování bazénu na konci sezóny.
Vlastnosti: Ošetřená voda nepoškozuje materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu. Dlouhodobý efekt, pH neutrální.
OXI
je rychle rozpustný bílý prášek sloužící jako vysoce účinné činidlo pro bezchlórovou oxidaci vody v bazénech a vířivých vanách.
Vlastnosti: OXI zvyšuje množství aktivního kyslíku ve vodě. Voda je po aplikaci čirá a jiskřivá. OXI působí ve vodě kysele a tím nepatrně snižuje hodnotu pH.
FLOCK
je tekutý, koncentrovaný přípravek, určený na vyvločkování drobných nečistot a odstranění zákalu bazénové vody. Sdruží (vyvločkuje) i velmi jemné rozptýlené nečistoty do větších celků a tyto je možno následně odfiltrovat nebo odsát bazénovým vysavačem. Zároveň dodá vodě požadovanou „jiskru”.
Vlastnosti: Vysoce účinný polymerový vločkovač je ideální v kombinaci s bezchlórovou dezinfekcí GUAa POOL, snadná manipulace, lehce snižuje pH vody....

Hawaj.cz píše:

Sada bezchlórové bazénové chemie GUAa LARGE POOL SET
Sada bezchlórové bazénové chemie GUAa je určena pro všechny typy bazénů s filtrací - venkovní i zastřešené o velikosti 20 m3 a větší. Sada obsahuje:
- 1x GUAa LARGE POOL (1 litr) - běžná polymerová dezinfekce vody a likvidace řas
- 1x GUAa POOL SHOCK (1 litr) - šoková polymerová dezinfekce při uvedení bazénu do provozu, řešení problémů v průběhu sezóny, zazimování bazénu
- 1x GUAa POOL OXI (1,3 kg) - oxidace vody, odstranění organických nečistot, projasnění vody
- 1x GUAa POOL FLOCK (1 litr) - polymerový vločkovač a zjiskřovač bazénové vody
Voda ošetřená těmito výrobky nepáchne po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice - nezpůsobuje alergie. Sada má výrazný účinek proti mikroorganismům a řasám a udrží vodu ve Vašem bazénu kříšťálově čistou po celou sezónu. Přípravky nepoškozují stavbu ani technologii bazénu a na rozdíl od chlorových preparátů jsou ve vodě stabilní i při vyšších teplotách vody. GUAa je bazénová chemie nové generace. Je ideální pro rodiny s dětmi, alergiky, astmatiky a ekzematiky. Plnohodnotně nahrazuje chlorové preparáty a nabízí daleko příjemnější koupání pro celou Vaši rodinu. Dávkování:
Dávkujete pouze 1× za 12 dní přímo do bazénu nebo přes filtrační zařízení.

Parametry Guapex Sada pro velké bazény

Výrobce Guapex
Typ Pro čistou a zdravou vodu v bazénu je důležité používat bazénovou chemie.
Testery se používají k zjištění tvrdosti a pH vody.
Čističe nám zas slouží pro klidné koupání v čisté vodě.
Dále také využijem zazimovače, vločkovače, přípravky proti řasám.
Sady

Podobné produkty

Podobné fráze: