Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  AV receivery (AV přijímače)  >  Sony STR-DH130

Sony STR-DH130

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 690 Kč
Porovnat 12 obchodů
Kvalitní značkový zvukový 2kanálový přijímač Sony STR-DH130 vytvoří ve vašem obývacím pokoji úžasný zvuk digitálního kina pro dva výkonné reproduktory. Vychutnejte si mohutné exploze akčních filmů v pohodlí obývacího pokoje. Vestavěný je také FM/AM tuner RDS s 60 předvolbami stanic. S funkcí automatického nastavení zvuku DCAC jedním stiskem je zaručeno flexibilní umístění reproduktorů a optimáln...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 6 199 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Sony STR-DH130

Popis Sony STR-DH130

Electro World s.r.o. píše:

Jednoduchý a výkonný receiver SONY STRDH130.CEL je dvoukanálovým zesilovačem a přijímačem v jednom, přičemž poskytuje kvalitní a silný výkon - až 2 x 100 na výstupu. Širokou připojitelnost zajišťují jeho konektory - 3,5 mm jack výstup (pozlacený) pro připojení sluchátek, konektor pro připojení smartphonů, mp3 či jiných mobilních zařízení; 5 audio vstupů a 2 audio výstupy. Součástí receiveru je i FM a AM tuner s příslušnými anténami a předvolbou až 30 stanic. Jeho masivní design s ladnými křivkami a v černém provedení dodává receiveru šarm tak, že se hodí do každé místnosti a perfektně bude ladit s dalšími komponentami Vaší audio sestavy.

Alza.cz píše:

AV receiver 2 kanály, 2x100W, AM/FM tuner, 5x audio vstup, dálkové ovládání
 Využívejte všech výhod, které s sebou přináší tento dvoukanálový AV receiver Sony STR-DH130 v elegantním černém provedení. Dokonalou iluzi návštěvy kinosálu vykouzlí dva reproduktory o výkonu 100 W. Vychutnejte si tak beze zbytku všechny své oblíbené filmy, hry nebo hudbu a nechte se unášet na vlně působivé kvality zvuku. Klíčové vlastnostiAV receiver vykouzlí dokonalou iluzi návštěvy kinosáluvýstupní výkon 2× 100 Wzařízení k receiveru připojíte pomocí 5 audiovstupů a 2 výstupůpomocí sterefonní minizástrčky připojíte telefon či jiné přenosné přehrávačepomocí FM/AM tuneru si naladíte své oblíbené stanicepozlacený sluchátkový výstupuložit si můžete až 30 radiostanicJedinečný parťák do obývákuCelou řadu zařízení připojíte k receiveru pomocí 5 audiovstupů a 2 výstupů. Využijte tak možnosti připojení DVD či...

EuroKing píše:

AV receiver
Zesilovač
Výstupní výkon (8 ohmů, 1 kHz, THD 1 %, 1kanálové buzení) 2x115W
Počet zes. kanálů 2k
Ekvalizér (F/C/Sur, Sur B/FH) basy, střední, výšky B, T / – / – / –
Vstupy/výstupy
Výstup pro sluchátka (pozlacený)
Analogový vstup pro audio (včetně TV CEC) / výstup (bez tuneru) / TV (CEC) 5/2/–
Tuner
Přednastavený kanál (Sirius/XM/FM/AM) TTL60 (–/–/30/30)
Obecné
Dálkový ovladač U-RM
Automatický pohotovostní režim

SOFTCOM.cz píše:

Sony receiver STR-DH130 černý, 115Wx2, 2.0

Stereofonní přijímač Hi-Fi vybavený 5 vstupy audia, konektorem pro chytrý telefon nebo přehrávač MP3, tunerem FM/AM a automatickým pohotovostním režimem
Pozvedněte svou zábavu na vyšší úroveň

Svět možností: 5 vstupů audia umožňuje připojit televizor, přehrávač disků Blu-ray™ Disc nebo přehrávač disků DVD, konzoli PlayStation®3 a celou řadu dalších zařízení..
Autentická zábava: Výkon 270 wattů a zdokonalená kvalita zvuku dodá filmům oz vučení jako v kině a hudba bude znít věrně jako originální soundtrack.
Audio s úsporou energie: Automatický pohotovostní režim zajistí, aby přijímač automaticky přešel do režimu úspory energie, není-li používán.
Vychutnejte si hudbu na větší scéně: Stereofonní minizástrčka podporuje všechny chytré telefony a přenosné hudební přehrávače, takže svou hudbu uslyšíte ve vysoce kvalitním zvuku.
Zapněte, nalaďte, rozjeďte to!: Tuner FM/AM se 30 předvolbami umožňuje naprogramovat oblíbené rozhlasové stanice pro rychlý a snadný přístup.

Sony STR-DH130. Výstupní výkon na kanál (20 až 20 kHz, 8 ohmů): 90W, Zvukové výstupní kanály: 2.0, Výstupní výkon na kanál (1 kHz, 8 ohmů): 115W. Typ připojení reproduktoru: Svorky, Technologie propojení: Kabel. Podporovaná pásma: AM, FM. Šířka: 43 cm, Hloubka: 27,9 cm, Výška: 13,25 cm

MALL.CZ píše:

Stereo přijímač Sony STR-DH130 vybavený 5 audio vstupy pro připojení Blu-ray přehrávače, TV nebo herní konzole. Funkce nahrávání z AV zařízení pomocí dvou audio výstupů, výkon 2× 100 W umožní vychutnat filmy, hudbu a hry, digitální FM/AM tuner s předvolbami a funkcí RDS, AUX vstup 3,5 mm jack pro připojení hudebního přehrávače, automatický pohotovostní režim.

Parametry Sony STR-DH130

Výrobce SONY

Podobné produkty

Podobné fráze: