Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Autožárovky  >  OSRAM H4 12V

OSRAM H4 12V

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Box s náhradními žárovkami do vozu v moderním balení. Obsahuje žárovky: H4, P21W, PY21W, P21/5W, R5W, W5W a pojistky 15A, 20A a 30A.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro OSRAM H4 12V

Popis OSRAM H4 12V

35r.cz píše:

Osvědčená klasika pro osobní automobily Špičkový výkon pro standardní požadavky – spolehlivé a cenově výhodné. S úspěchem používáno v nových vozech renomovaných výrobců, ať už do prvovýroby nebo jako náhradní díly. Nejdůležitější výhody: - kvalita pro prvovýrobu - vynikající poměr mezi cenou a výkonem - přesvědčivý jas a spolehlivost

MALL.CZ píše:

Autožárovka neoslňuje protijedoucí řidiče. Naopak řidiče s těmito světly jízda tolik neunaví oči a přispěje k lepší bezpečnosti jízdy i díky skvělé viditelnosti krajnice, chodců a cyklistů.

TorriaCars.cz píše:

Žárovka OSRAM H4 12V 60/55 W P43t, 64193ULT
Vlastnosti:
typ světla    H4
napětí [V]    12 V
jmenovitý výkon ( W)    60/55 W
stupňové provedení    P43t

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Žárovka OSRAM H4 12V 60/55 W P43t, 64193SV2 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TRC-10474630 - Žárovka OSRAM H4 12V 60/55 W P43t, 64193SV2 Vlastnosti: typ světla H4 napětí [V] 12 V jmenovitý výkon ( W) 60/55 W stupňové provedení P43t ...

KASA.cz píše:

Díky speciální technologii osvítí žárovka Osram SILVERSTAR – podle typu světlometů – silnici v nejdůležitějším prostoru 50 až 75 metrů před autem až o 50% jasněji než standardní halogenové žárovky. Žárovky Osram SILVERSTAR jsou vhodné speciálně pro moderní světlomety s čirou optikou.
Výhody:
až o 20 metrů delší kužel světla kromě toho nabízí ještě více světla. Tak jsou lépe vidět nejen překážky a nebezpečí, ale i značky a označení.
kromě tohoto výrazného zvýšení výkonu se uplatní i design - autožárovky Osram SILVERSTAR jsou opatřeny stříbrným vrchlíkem a tím opticky splynou s pozadím reflektoru. Tento efekt si díky promyšlené technologii zachovají po celou dobu životnosti .
ideální autožárovka pro řidiče, kterým nezáleží jen na vyšší bezpečnosti, ale i na dokonalé estetice svého vozu.
O firmě Osram:
Osram vyrábí velkou část svých autožárovek pro skupinu nejnáročnějších a nejkritičtějších zákazníků na světě. Jde o největší mezinárodní firmy automobilového průmyslu. Pod tlakem ostatních firem na trhu a stále nových a přísnějších bezpečnostních požadavků kontrolují velké automobilky své dodavatele součástek a příslušenství stále se stoupajícími nároky na kvalitu a výkon, a to se týká především oblasti osvětlení.
Když výrobce autožárovek v souladu s těmito podmínkami dokáže rok od roku polovinu všech celosvětově vyrobených osobních automobilů vybavovat světelnými zdroji, vypovídá to víc o kvalitě těchto výrobků než všechna slova.
Osram je v celosvětovém měřítku na vedoucí pozici v oblasti světelných zdrojů pro automobily a dodavatel originálních dílů všech výrobců žárovek a světlometů pro automobily.
Osram vyrábí také žárovky pro trh s náhradními díly ve stejné kvalitě, podle stejných norem a podle stejné specifikace a požadavků výrobců nákladních automobilů, jaké se dodávají pro montáž nových vozů....

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Cestovní sada do auta obsahuje náhradní sadu žárovek Osram a výstražnou vestu. Pokud žárovka vypoví službu, máte vše nutné po ruce bez dlouhého hledání benzinových pump nebo obchodů s náhradními díly. Mít s sebou náhradní žárovky je v mnoha zemích EU povinné, výstražné vesty musíte mít s sebou v mnoha zemích EU. Kvalitní zpracování·Ergonomicky tvarované Vždy 1x H4 60/55 W, P21/5 W (brzdové/zadní světlo), P21W (blinkry/brzdové světlo), PY21W (blinkry), R5W (brzdové světlo), W5W (parkovací světlo), standardní nožové pojistky 10, 20, 30 · Bezpečnostní vesta EN 471. Autožárovka + bezpečnostní vesta Osram, CLKM H4 EURO UNV1, 12 V, H4, P43t od výrobce Osram v kategorii Auto|Osvětlení|Autožárovky. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Parametry OSRAM H4 12V

Výrobce Osram
Typ světla H4
Určení Přední potkávací a dálková světla

Podobné produkty

Podobné fráze: