Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Ostatní sporty  >  Plavání a potápění  >  Potřeby pro potápění  >  Automatiky

Automatiky

Nalezeno:    12 produktů

AQUALUNG LEGEND ACD SUPREME

Automatika řady Legend Supreme se vyznačuje patentovaným převáženým prvním stupněm s membránou doplněným o vysoce výkonný vyvážený druhý stupeň.

Více informací
od 9 562 Kč
Koupit nejlevněji

AQUALUNG LEGEND GLACIA Octopus

Legend Glacia je nejnovějším přírůstkem do rodiny plicních automatik Legend. Automatika byla navržena pro použití v nejnáročnějších podmínkách.

Více informací
od 4 360 Kč
Koupit nejlevněji

AqualungTITAN

Plicní automatiky řady Titan jsou charakteristické vyváženým membránovým prvním stupněm, který je vybaven jedinečným systémem "Air Turbo System".

Více informací
od 2 199 Kč
Koupit nejlevněji

ATOMIC AQUATICS M1 oktopus

Automatiky Atomic řady M1 - vybavené patentovanou funkcí "AFC" - pro zajištění největšího výkonu v každé hloubce.

Více informací
od 6 390 Kč
Koupit nejlevněji

MARES oktopus ABYSS

Doporučuje se jako alternativní zdroj vzduchu k automatice ABYSS.

Více informací
od 4 746 Kč
Koupit nejlevněji

Nízkoprofilový octopus AQUALUNG ABS

Octopus ABS je navržený tak, aby řádně fungoval v pozici po levé i pravé ruce. Ergonomický 120 stupňový úhel mezi hadicí a náustkem je optimální pro sdílení s tandemovým potápěčem. Obsahuje rychle uvolnitelnou přezku. Vybavený 1 m dlouhou žlutou hadicí, vysoká viditelnost a snadné použití.

Více informací

Octopus AQUALUNG Micron

Octopus Aqualung s malými rozměry určený k regulátoru Micron, součástí je hadice Aquaflex.

Více informací

AQUALUNG Legend octopus

Pneumaticky vyvážený záložní druhý stupeň určený pro řadu Legend zajišťuje trvale pohodlné dýchání při jakémkoli tlaku uvnitř lahve. Nadměrně veliká páčka systému Venturi je během ponoru snadno dosažitelná a lze ji jednoduše použít. Tato páčka je však umístěná tak, aby se náhodně nezapletla.

Více informací

AQUALUNG Micron

Plicní automatika Mikron je malá velikostí, ale velká výkonem, proto je ideální pro všechny potápěče. Hmotnost pouhých 740g (ve verzi din) a 880g (ve verzi yoke) nastavuje laťku designu plicních automatik zase o něco výše. Výkon překvapivě nepokulhává na úkor mimořádně malých rozměrů plicní automatiky. Její vyvážený první a druhý stupeň poskytují výjimečný dechový výkon.

Více informací

Octopus MARES Prestige

Středně velký octopus se stylovým designem ve spojení s tradičními technologiemi poskytuje stabilní a přirozené dýchání. Měkký kryt vzduchové sprchy se snadno ovládá i v rukavicích. Dodává se s superflexovou hadicí.

Více informací

Automat MARES Prestige 12S

MARES Prestige 12S ocení všichni potápěči, které často cestují letadlem a od automatiky požadují spolehlivý výkon, nízkou hmotnost, kompaktní rozměry a rozumnou cenu. Hlavní změnou vyváženého membránového prvního stupně MR12ST je vylepšené řešení čtyř středotlakých a dvou vysokotlakých výstupů, které umožňuje optimální umístění nových měkčích a lehčích hadic. Druhý stupeň Prestige je zhotovený z vysokopevnostího technopolymeru a je opatřený patentovaným systémem VAD....

Více informací

Octopus MARES Instinct

Těžiště automatiky je umístěno níže, potápěč ji proto nevnímá jako cizí předmět. Vydechovaný vzduch odchází bočním výdechovým ventilem na levé straně, takže bubliny směřují mimo zorné pole potápěče. Další novinkou je náklon membrány druhého stupně k automatice v úhlu 45° směrem k obličeji, čímž je zajištěno rovnoměrné dýchání ve všech polohách. Nový kónický tvar vnitřku automatiky usnadňuje odtékání vniklé vody (např. při střídavém dýchání z jedné automatiky). Na nové automatice „našly své míst...

Více informací

Podobné fráze: