Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Ostatní sporty  >  Plavání a potápění  >  Potřeby pro potápění  >  Automatiky

Automatiky

Nalezeno:    30 produktů

AQUALUNG LEGEND ACD SUPREME

První stupeň: automatické uzavírání prvního stupně po sejmutí z ventilu lahve (ACD) zabraňuje vniknutí vody, což ochraňuje vnitřní lubrikaci a zároveň je bezpečnější při použití dýchací směsi s větším procentem kyslíku. Unikátní design převážené membrány zajišťuje vynikající výkon v hloubce. Systém suché komory zabraňuje vniknutí vody do komory s hlavní pružinou a předchází tak tvorbě námrazy a znečištění. V základním balení lze použít pro směs až do 40% kyslíku. Druhý stupeň: pneumaticky vyváž...

Více informací
od 9 562 Kč
Koupit nejlevněji

AQUALUNG LEGEND GLACIA Octopus

Octopus AQUALUNG určený k automatice Legend Glacia je vybaven hliníkovým krytem vyrobeným z jednoho kusu. Kovový kryt zaštiťuje kromě výměníků tepla i vymývací tlačítko s ovladačem kontroly průtoku. Výměník tepla obklopující ventil spolu s výměníkem na středu hadice poskytují vynikající odolnost proti zamrznutí. Výměník tepla umístěný uprostřed 1m dlouhé žluté hadice.

Více informací
od 4 360 Kč
Koupit nejlevněji

AqualungTITAN

Tyto malé nože Small Squeeze jsou vybaveny osvědčeným a patentovaným systémem zámku squeeze-lock, který umožní uživateli nůž velmi snadno vyjmout či vrátit zpět do pouzdra. Díky tvarované rukojeti a bohaté nabídce bezpečnostních prvků jsou tyto nože určeny ke splnění všech potřeb a požadavků každého potápěče. Nůž je dokonce opatřen otvíračem lahví a lze jej připevnit ke každému kompenzátoru vztlaku.

Více informací
od 2 146 Kč
Koupit nejlevněji

ATOMIC AQUATICS M1 oktopus

Automatiky Atomic řady M1 – vybavené patentovanou funkcí „AFC“ – pro zajištění největšího výkonu v každé hloubce.

Více informací
od 6 390 Kč
Koupit nejlevněji

MARES oktopus ABYSS

Doporučuje se jako alternativní zdroj vzduchu k automatice ABYSS.

Více informací
od 4 746 Kč
Koupit nejlevněji

Nízkoprofilový octopus AQUALUNG ABS

Octopus ABS je navržený tak, aby řádně fungoval v pozici po levé i pravé ruce. Ergonomický 120 stupňový úhel mezi hadicí a náustkem je optimální pro sdílení s tandemovým potápěčem. Obsahuje rychle uvolnitelnou přezku. Vybavený 1 m dlouhou žlutou hadicí, vysoká viditelnost a snadné použití.

Více informací

Octopus AQUALUNG Micron

Octopus Aqualung s malými rozměry určený k regulátoru Micron, součástí je hadice Aquaflex.

Více informací

AQUALUNG Legend octopus

Pneumaticky vyvážený záložní druhý stupeň určený pro řadu Legend zajišťuje trvale pohodlné dýchání při jakémkoli tlaku uvnitř lahve. Nadměrně veliká páčka systému Venturi je během ponoru snadno dosažitelná a lze ji jednoduše použít. Tato páčka je však umístěná tak, aby se náhodně nezapletla.

Více informací

AQUALUNG Micron

Plicní automatika Mikron je malá velikostí, ale velká výkonem, proto je ideální pro všechny potápěče. Hmotnost pouhých 740g (ve verzi din) a 880g (ve verzi yoke) nastavuje laťku designu plicních automatik zase o něco výše. Výkon překvapivě nepokulhává na úkor mimořádně malých rozměrů plicní automatiky. Její vyvážený první a druhý stupeň poskytují výjimečný dechový výkon.

Více informací

Octopus MARES Prestige

Středně velký octopus se stylovým designem ve spojení s tradičními technologiemi poskytuje stabilní a přirozené dýchání. Měkký kryt vzduchové sprchy se snadno ovládá i v rukavicích. Dodává se s superflexovou hadicí.

Více informací

Automat MARES Prestige 12S

...ichni potápěči, které často cestují letadlem a od automatiky požadují spolehlivý výkon, nízkou hmotnost, kompaktní rozměry a rozumnou cenu. Hlavní změnou vyváženého membránového prvního stupně MR12ST je vylepšené řešení čtyř středotlakých a dvou vysokotlakých výstupů, které umožňuje optimální umístění nových měkčích a lehčích hadic. Druhý stupeň Prestige je zhotovený z vysokopevnostího technopolymeru a je opatřený patentovaným systémem VAD.

Více informací

Octopus MARES Instinct

... místo“ samozřejmě i tradiční patenty, jako je například systém VAD. Hydrodynamická konstrukce se dvěma velkými otvory v horní části zabraňuje změně nádechového odporu i v silném proudu a není třeba nic regulovat. Tlačítko vzduchové sprchy je řešeno jako klopné tlačítko a lze jej snadno ovládat i v silných rukavicích. Díky těmto vylepšením je funkčnost i ovládání automatiky pro uživatele celkově přívětivější. Dodává se s superflexovou hadicí.

Více informací

APEKS Automatika APEKS MTX-R oktopus s hadicí 90cm

MTX-R je založený na modelu MTX, který byl vytvořen dle požadavků experimentální potápěčské jednotky námořnictva Spojených států amerických.

Více informací

HOLLIS Automatika - oktopus 321 s Maxflex hadicí, Hollis

Pneumaticky vyvážený druhý stupeň Hollis 321 Octopus je postaven na stejné platformě jako vysoce výkonný druhý stupeň 221.

Více informací

APEKS Automatika APEKS XTX 40 oktopus - NITROX

Druhý stupeň XTX40-NITROX lze použít pro potápění se směsí s podílem kyslíku do 100%. Výrazné zelenožlutočerné barevné provedení. Je dodáván se žlutou octopusovou hadicí (90cm, 3/8"UNF).

Více informací

APEKS Automatika APEKS FLIGHT oktopus s hadicí 90 cm

Flight druhý stupeň má neutrální vztlak, anatomický náústek (drobnější v dámské verzi). Vyvážený.

Více informací

Mares Automatika oktopus PRESTIGE

Středně velký oktopus se stylovým designem od firmy MARES.

Více informací

APEKS Automatika APEKS EGRESS octopus s hadicí

Egress je malý a lehký druhý stupeň.S žlutou hadicí 90 cm.

Více informací

Poseidon Automatika CYKLON 5000 OCTOPUS

Umožňuje potápění v nejnáročnějších podmínkách, velice přizpůsobivé dýchání, výdechový ventil umístěný z boku.

Více informací

ATOMIC AQUATICS Automatika ATOMIC Z2 - oktopus

Většina výrobců vyrábí dva typy octopusů – „ekonomický“ a „výkonný“. Avšak ani hi-end provedení těchto záložních druhých stupňů se zdaleka nepřibližuje výkonům „safe seconds“ od Atomic Aquatics.

Více informací

Mares Automatika oktopus MV

Narozen oktopusem. Oktopus MV byl vytvořen ze zkušeností Mares laboratoří, přímo jako jednoúčelová záložní automatika.

Více informací

Mares Automatika oktopus CARBON

Oktopus Carbon s funkcí Mesh-Grid systém a integrované VAD, která v kombinaci s Fluid Dynamic Detector, zajišťuje velmi jednoduché a přirozené dýchání.

Více informací

Poseidon Automatika CYKLON 5000 BLACK 2. stupeň OCTOPUS

Umožňuje potápění v nejnáročnějších podmínkách, velice přizpůsobivé dýchání.

Více informací

SOPRASSUB Automatika OCTOPUS + 90 cm hadice

Záložní druhý stupeň (oktopus) s výraznou žlutou barvou a hadicí o délce 90 cm.

Více informací

Podobné fráze: