Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Autobaterie  >  VARTA SILVER Dynamic 100 Ah, 12 V, H3

VARTA SILVER Dynamic 100 Ah, 12 V, H3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 2 979 Kč
Dostupnost: Skladem
od 2 979 Kč
Porovnat 2 obchody
Barevné značení - výrobní kvartál (530.3 kB) Popis INFORMACE K AUTOBATERIÍM: - Autobaterie je dodávána již nalitá elektrolytem a nabitá, tedy připravená k okamžitému použití. - V prodeji jsou jen zcela nové, nepoužité baterie. Díky velké obrátkovosti autobaterií zaručujeme, že se k Vám dostane baterie s „čerstvým“ datem výroby. - Před výdejem či odesláním provádíme vždy kontrolní ...

Všechny nabídky pro VARTA SILVER Dynamic 100 Ah, 12 V, H3

Popis VARTA SILVER Dynamic 100 Ah, 12 V, H3

Barevné značení - výrobní kvartál
(530.3 kB)
Popis
INFORMACE K AUTOBATERIÍM: - Autobaterie je dodávána již nalitá elektrolytem a nabitá, tedy připravená k okamžitému použití.
- V prodeji jsou jen zcela nové, nepoužité baterie. Díky velké obrátkovosti autobaterií zaručujeme, že se k Vám dostane baterie s „čerstvým“ datem výroby.
- Před výdejem či odesláním provádíme vždy kontrolní měření, které minimalizuje možnost vydání baterie s výrobní vadou. Na autobaterie zakoupené u nás nabízíme zdarma diagnostiku a oživování (desulfataci) po celou dobu jejich životnosti, lze využít na pobočkách Praha a Brno.
-
Maximální výkon pro maximální nároky. 10 modelů nové řady VARTA SILVER Dynamic určuje nová měřítka na trhu a v současné době dokonce převyšuje požadavky mezinárodních výrobců aut. Spolehlivé zásobení i při nadprůměrné vysoké spotřebě energie, vysoký výkon při studeném startu (520 - 920 A) i za extrémních klimatických podmínek a nejvyšší rezervní kapacity, varta silver dynamic je vyráběna v kapacitách 52Ah, 54Ah, 61Ah, 63Ah, 74Ah, 77Ah, 85Ah, 100Ah a 110Ah činí z této zásobárny energie vrcholný produkt tria VARTA Dynamic.
• pro vozy s obzvláště vysokými nároky na výkon
• ideální při velkém počtu elektrických spotřebičů
• výrobek vyšší výkonnostní třídy
• optimální pro dieslové motory
• delší životnost díky osvědčené technologii legování stříbrem
Vysoce kvalitní zcela bezúdržbový akumulátor s prodlouženou životností až o 20% (technologie Calcium-Stříbro-legura) a sníženým samovybíjením (skladovatelnost až 18 měsíců). Další vlastnosti: vyšší bezpečnost (ochrana proti zpětnému zážehu), snížená spotřeba destilované vody, lepší odolnost proti korozi mřížek, rukojeť pro snadnější instalaci či manipulaci, vysoký startovací výkon. Dodáváme nabitý.
VARTA Automotive AG – evropská základna celosvětově aktivní sekce společnosti 'Johnson Controls Power Solutions', jedné z částí amer...

Parametry VARTA SILVER Dynamic 100 Ah, 12 V, H3

Výrobce Varta
Napětí 12V
Kapacita 100Ah
Hmotnost 23Kg

Podobné produkty

Podobné fráze: