Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Autoalarmy

Autoalarmy

Výrobci:

Keetec  •  Jablotron  •  Stualarm  •  Spy
Nalezeno:    25 produktů

Jablotron CA-340 Nestor

<strong>Klasický autoalarm do vozidel s palubním napětím 12V, akustickou i optickou signalizací a imobilizérem</strong>. Podporuje komunikaci s bezdrátovými periferiemi jako je siréna nebo detektory.

Více informací
od 688 Kč
Koupit nejlevněji

Spy 2-Way Car autoalarm

Spy22 je dvoucestný autoalarm s plovoucím kódem, LCD pagerem, otřesovým snímačem. Autoalarm umožňuje neustálý dohled nad zabezpečeným vozidlem. Velkou výhodou oproti podobným autoalarmům jsou dálkové ovladače s vestavěnou lithiovou baterií, kterou nemusíte měnit, pouze se dobíjí. Vlastnosti dvoucestného LCD ovladače: dvoucestná komunikace s dosahem do 5000 m na volném prostranství, vícebarevný podsvícený pager se zobrazením zdroje narušení (rozlišení zdroje i změnou barvy podsvícení displeje), ...

Více informací
od 2 320 Kč
Koupit nejlevněji

STUALARM ATHOS GSM/GPS

GSM autoalarm CA-1803 Athos kombinuje zabezpečení automobilu, imobilizér a přenos poplachové informace na mobilní telefon. Autoalarm je možné ovládat vlastními dálkovými ovladači nebo k jeho ovládání využít původního dálkového ovládání automobilu,je ho možné připojit na 12 i 24 V(Při připojení na 24V je potřeba ještě objednat 24V sirénu ja-sa60624v ). Ovládání je možné i z nastavených mobilních telefonů pomocí textových zpráv nebo také pouhým prozvoněním. Autoalarm reaguje na otevření dveří, ...

Více informací
od 11 903 Kč
Koupit nejlevněji

Digitální náklonový snímač Jablotron CA 550

Digitální náklonový snímač spolehlivě ochrání vaše vozidlo před neoprávněnou manipulací, včetně pokusu o krádež kol.

Více informací

Modul Jablotron MCB-01 datové rozhraní CAN-BUS

Modul Jablotron MCB-01 je určen k připojení na datové rozhraní CAN-BUS v motorových vozidlech s palubním 12V a ukostřeným mínus pólem. Převádí digitální informace na analogové, za účelem propojení se vstupy autoalarmů Athos, Akcent a dalších.

Více informací

Autoalarm Jablotron CA-1803-WRC GSM/GPS alarm "ATHOS"

Autoalarm Jablotron CA-1803-WRC GSM/GPS alarm "ATHOS" je bez dálkových ovladačů a má shodné vlastnosti jako model CA-1802. Je ovšem navíc vybaven modulem GPS, který umožňuje přesné sledování pohybu prostřednictvím satelitního systému.

Více informací

Autoalarm Jablotron CA-1802 GSM alarm "ATHOS"

Autoalarm Jablotron CA-1802 GSM alarm "ATHOS" kombinuje zabezpečení automobilu, imobilizér a GSM komunikaci s vozidlem. Lze ho ovládat ovladači Jablotron nebo využít původního dálkového ovládání automobilu.

Více informací

Autoalarm Jablotron CA-1802-WRC GSM alarm "ATHOS" bez DO

Autoalarm Jablotron CA-1802 GSM alarm "ATHOS" bez DO kombinuje zabezpečení automobilu, imobilizér a GSM komunikaci s vozidlem. Lze ho ovládat ovladači Jablotron nebo využít původního dálkového ovládání automobilu.

Více informací

Alarm Jablotron GT-970 motoalarm

Motoalarm Jablotron GT-970 vyniká malými rozměry, je ovládán dálkovým ovládáním a ohlídá váš motocykl před nezvanými lidmi. Střeží vstup klíčku zapalování, spínač sedla či stojánku a má integrovaný náklonový detektor.

Více informací

Modul Jablotron MCB-02 datové rozhraní CAN-BUS

Modul Jablotron MCB-02 je určen k připojení na datové rozhraní CAN-BUS v motorových vozidlech s palubním napětím 12/24 V a ukostřeným mínus pólem. Převádí digitální informace na analogové, za účelem propojení se vstupy a výstupy autoalarmů.

Více informací

Handsfree Jablotron HF-03 pro rozšíření funkcí autoalarmu CA-180x

Handsfree Jablotron HF-03 pro rozšíření funkcí autoalarmu CA-1202 o možnost volání z vozu na 4 přednastavená telefonní čísla a přijímání hovorů z libovolných telefonních čísel.

Více informací

Autoalarm Jablotron CA-340CAN do vozidel s originálním D.O. a sběrnicí CAN.

Autoalarm Jablotron CA-340 CAN k zabezpečení vozidel s palubním napětím 12 V, je dodáván s datovým převodníkem MCB-01 (bez RC-86) a je určen k instalaci vozidel s originálním D. O. a sběrnicí CAN.

Více informací

Modul Jablotron GT-432 mikrovlnný jednozónový snímač pro autoalarm

Modul Jablotron GT-432 je jednozónový mikrovlnný snímač pro autoalarm, který je určen pro zajištění vnitřního prostoru automobilu. Vytváří pomyslnou bublinu stálého specifického tvaru. Velikost bubliny je nastavitelná.

Více informací

Modul Jablotron CA-550 Digitální náklonový snímač

Modul Jablotron CA-550 slouží jako digitální náklonový snímač, který vozidlo spolehlivě ochrání před neoprávněnou manipulací, včetně pokusu o krádež kol. Snímá vychýlení polohy vozidla v podélné a příčné ose elektronicky, bez použití mechanických dílů.

Více informací

Modul Jablotron GT-933 Nárazový senzor

Nárazový senzor Jablotron GT-933 lze připojit k autoalarmům značky Athos na 24hodinový vstup a přenášet tak informace o havárii vozu buď na telefon anebo na PCO (hlídací služba). Senzor má rozměry 85 x 48 x 36 mm.

Více informací

Záložní zdroj Jablotron BB-02 zálohování komunikace autoalarmu CA-180x

Záložní zdroj Jablotron BB-02 s vlastní řídící elektronikou pro dobíjení je určen pro zálohování komunikace autoalarmů CA-1803 a CA-1802 v době odpojení akumulátoru vozu. Zdroj se připojuje pomocí 2 vodičů.

Více informací

GPS Jablotron CU-08 Jednotka TRACER, zjišťuje polohu automobilu, motocyklu nebo nákladu

GPS Jablotron CU-08 je jednotka, která pomocí GPS přijímače zjišťuje polohu automobilu, motocyklu nebo nákladu. Poloha určeného cíle lze kdykoliv zjistit pomocí jednorázového SMS povelu, nebo může být odesílána na sběrný server.

Více informací

Čtečka Jablotron CU-08RF RFID slouží k bezkontaktní identifikaci řidičů vozidla

Čtečka Jablotron CU-08 RF RFID slouží k bezkontaktní identifikaci řidičů vozidla a je příslušenstvím lokalizační jednotky CU-08. Identifikuje řidiče vozidla pomocí přístupových pitů Jablotron PC-02x, PC-04x a karet Jablotron PC-01.

Více informací

Podobné fráze: