Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Audioknihy  >  Nebojte se klasiky! 13-16 komplet italské opery (Komplet obsahuje 4 CD) (RADIOSERVIS)

Nebojte se klasiky! 13-16 komplet italské opery (Komplet obsahuje 4 CD) (RADIOSERVIS)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Slavné operní příběhy v dramatizaci Jana Jiráně podle původních libret s ukázkami nejslavnějších hudebních pasáží v podání největších českých operních pěvců! Komplet obsahuje 4 CD.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Nebojte se klasiky! 13-16 komplet italské opery (Komplet obsahuje 4 CD) (RADIOSERVIS)

Popis Nebojte se klasiky! 13-16 komplet italské opery (Komplet obsahuje 4 CD) (RADIOSERVIS)

Megaknihy.cz píše:

Komplet 4 CD:
Lazebník sevillský
Nápoj Lásky
Traviata
Turandot
Účinkují: Jiří Lábus, Taťjana Medvecká, Michal Pavlata, Josef Somr, Petra Špalková, Martin Myšička, Viktor Preiss a mnozí další
Slavné

KNIHCENTRUM.CZ píše:

, Slavné operní příběhy v dramatizaci Jana Jiráně podle původních libret s ukázkami nejslavnějších hudebních pasáží v podání největších českých operních pěvců!
Komplet obsahuje 4 CD.Druh sortimentu : CD, Nebojte se klasiky! 13-16 komplet italské opery (Komplet obsahuje 4 CD), Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno

Knihy Dobrovský píše:

Nebojte se klasiky 13-16 - Italské opery - CD Komplet 4 CD:Lazebník sevillskýNápoj LáskyTraviataTurandotÚčinkují: Jiří Lábus, Taťjana Medvecká, Michal Pavlata, Josef Somr, Petra Špalková, Martin Myšička, Viktor Preiss a mnozí dalšíSlavné operní příběhy v dramatizaci Jana Jiráně podle původních libret s ukázkami nejslavnějších hudebních pasáží v podání největších českých operních pěvců! z kategorie Filmy | Hudební CD a DVD od RADIOSERVIS naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Parametry Nebojte se klasiky! 13-16 komplet italské opery (Komplet obsahuje 4 CD) (RADIOSERVIS)

Výrobce Radioservis

Podobné produkty

Podobné fráze: