Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  3D tiskárny  >  3Doodler Create

3Doodler Create

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 628 Kč
Porovnat 9 obchodů
3D pero 3Doodler Create3Doodler Create je první a nejlepší pero pro 3D kreslení. Pomocí pera 3Doodler můžete vytvářet nejrůznější 3D objekty vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které téměř okamžitě ztuhne a vytvoří pevnou a stabilní konstrukci.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro 3Doodler Create

Popis 3Doodler Create

Patro.cz píše:

Výrobce:
Sunen

Třída produktu:
Ostatní tiskárny

Významné informace:  
In the box: 3Doodler Create Pen x1

Power Adapter x1

Unblocking Tool x1

Nozzle Removal Tool x1

Mini Screwdriver x1

Quick Start and User Guide

MADER computer píše:

Výrobce: Sunen; Třída produktu: 3D tiskárna; Typ sestavy: Připraven k práci ; Typ tiskové struny: ABS, PLA, FLEXY; Doporučený výrobce tiskové struny: 3Doodler; Technologie tisku: Termální; Rychlost tisku: 10 mm/s; Nastavitelná rychlost provozu zařízení: Ano; Průměr tiskové struny: 3 mm; Průměr trysky: 2.2 mm; Nastavitelná teplota tiskové trysky: Ano; Označení horkých ploch: Ne; Ochrana proti přehřátí: Ano; Konstrukční prvky vytištěné na 3D tiskárně: Ne; Dodatečné kryty: Ne; Vyhřívaný pracovní prostor: Ne; Vyhřívání pracovní platformy: Ne; Příkon: 6 Watt; Napájení: 5V DC Adaptér; Doplňující informace: In the box: 3Doodler Create Pen x1, Power Adapter x1, Unblocking Tool x1, Nozzle Removal Tool x1, Mini Screwdriver x1, Quick Start and User Guide x1, 3Doodler Plastic Strands x50 (ABS x25, FLEXY x25); Rozměry zařízení - šířka (x): 19 mm; Rozměry zařízení - hloubka (y): 17 mm; Rozměry zařízení - výška (z): 160 mm; Rozměry zařízení v balení - šířka (x): 132 mm; Rozměry zařízení v balení - hloubka (y): 76 mm; Rozměry zařízení v balení - výška (z): 284 mm; Hrubá hmotnost: 570 kg; Doplňkové informace o záruce: 24 měsíců; Další informace: 3Doodler Create

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Stejně jako ostatní 3D tisková pera z řady Doodler a jako běžná 3D tiskárna pracuje Create metodou FDM (Fused Deposition Modeling - natavování tenkého vlákna a jeho vrstvení). Uvnitř dotykového pera zahřívá topné těleso vloženou plastovou náplň. Po stisknutí tlačítka vytlačí trysky pera tenké vlákno náplně, které na vzduchu vytvrdne. 3D kreslení s až 3 různými materiály náplně Pero zpracovává 3mm náplně z ABS, PLA a FLEXY. Pomocí spínače nastavíte dvě teploty extrudéru: pro náplně z ABS a FLEXY zapněte do polohy HI, pro náplně z PLA nastavte do polohy LO. Snadné kreslení objektů ve vzduchu·Tenké pero, dobře padne do ruky·Zpracovává náplně z ABS, PLA a FLEXY·Vhodné pro náplně s Ø 2,85 - 3 mm 3D pero 3Doodler·Napájecí zdroj do 230V zásuvky·Čisticí nástroj ·Mini šroubovák·Náhradní krytka·Balení s 50 náplněmi - vlákny AB-MIX4 + PL-MIX6·Uživatelská příručka.

NC Computers s.r.o. píše:

3D pero 3Doodler Create
3Doodler Create je první a skutečně nejlepší pero pro 3D kreslení, jež vám umožní tvořit ve 3D vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které chladem utváří téměř okamžitě pevnou a stabilní strukturu.
3D pero 3Doodler Create
3Doodler Create je první a nejlepší pero pro 3D kreslení. Pomocí pera 3Doodler můžete vytvářet nejrůznější 3D objekty vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které téměř okamžitě tuhne a vytváří pevnou a stabilní strukturu.
Hlavní přednosti:
Kreslení ve 3D
Lehké pero pro pohodlné kreslení
Dvě rychlosti vytlačování vlákna
Automatické vytlačování vlákna
Vhodné pro praváky i leváky
Vlákna v mnoha barevných provedeních
Zapojte svou fantazii
Buďte originální! Máte fantazii a trpělivost? Vytvořte si působivé bytové doplňky, originální šperky nebo vlastní modely čehokoli, co vás napadne. Zajímá vás technologie 3D tisku, ale nemáte dost finančních prostředků, abyste si pořídili 3D tiskárnu? Nabízíme vám ekonomičtější řešení v podobě 3D pera.
3D pero vytlačuje roztavený plast, který velmi rychle tuhne a vytváří pevné struktury. Pero lze používat pro vytváření plochých tvarů na papíře, které můžete následně odlepit, nebo můžete vytvářet 3D objekty přímo ve vzduchu. Vzniknou tak objekty limitované pouze vaší fantazií a zručností. Vzhledem k tomu, že je 3Doodler vlákno přilnavé k jiným plastům, dá se s ním opravit i drobné plastové předměty. Jako stavební materiál vám poslouží vysoce pevný ABS plast nebo PLA plast s dobrou ekologickou odbouratelností. Obojí je dostupné v mnoha barevných provedeních. 3D pero 3Doodler je vhodné pro praváky i leváky.
Dva druhy plastových tyčinek
3Doodler Create disponuje dvojím nastavením teploty. Nižší teplota pro PLA tyčinky, vyšší pro ABS tyčinky. Je na vás, který typ materiálu zvolíte.
ABS je amorfní termoplastický kopolymer a je to nejpoužívanější materiál v 3D tisku. Výhodami je především zdr...

MALL.CZ píše:

Chcete rozvinout vaši kreativitu a talent? Posuňte své hranice a kreslete ve 3D! Možnosti jsou omezeny pouze vaší fantazií. 3Doodler je první a skutečně nejlepší pero pro 3D kreslení, jež vám umožní tvořit ve 3D vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které chladem utváří téměř okamžitě pevnou a stabilní strukturu. Kreslete do prostoru a tvořte cokoliv vás napadne, ať už je to stínítko lampy, architektonický model, dekorace nebo dokonce šperky.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! 3Doodler Create 3D Pero od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. 3DOOD-V3-EU - 3D pero 3Doodler Create 3Doodler Create je první a nejlepší pero pro 3D kreslení. Pomocí pera 3Doodler můžete vytvářet nejrůznější 3D objekty vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které téměř okamžitě tuhne a vytváří pevnou a stabilní strukturu. Hlavní přednosti: Kreslení ve 3D Lehké pero pro pohodlné kreslení Dvě rychlosti vytlačování vlákna Automatické...

Parametry 3Doodler Create

Výrobce 3Doodler

Podobné produkty

Podobné fráze: